Lapland Hotels Bulevardi sohvat E.Ahlström

E.Ahlström sisustas Lapland Hotels Bulevardi

4.3.2019

Helsingi Bulevardil avatud Lapland Hotels Bulevard sisustati E.Ahlströmi toodetega.  Soome juhtiva restoranide tarbekaupade ja sisustustoodete pakkuja E.Ahlströmi teenustekontseptsioon hõlmab restorani, hotelli ja kohviku terviklahenduste pakkumist vastavalt kliendi kontseptsioonile.

Lapland Hotels Bulevardi tubade, fuajee, baari ja restorani, pearuumi, terrasside ning seminariruumide mööbel, valgustid ja erilahendused pärinevad peamiselt E.Ahlströmi tootevalikust.  Samuti on enamik köögitarvikutest ning -nõudest pärit E.Ahlströmist. 

Lapland Hotelsi tubade ja sisustuse eesmärgiks on kajastada Lapimaa legende ja põhjamaise looduse muinasjutulisust.   Loodus ja looduselamused moodustavad Lapland Hotelsi hoolikalt läbimõeldud teenustekontseptsiooni olulise osa.  

- E.Ahlströmi projektipõhine sisustus pakkus just meile sobivaid lahendusi ja oleme nendega ülimalt rahul. „Hea teenindus ja kliendikeskne lähenemine tagas sujuva koostöö,“ räägib Lapland Hotelsi piirkonnajuht Leena Turunen.   

Tumedad toonid ja naturaalsed materjalid

- Suutsime pakkuda täpselt õigeid tooteid, mis vastasid Lapland Hotelsi ja sisekujundusbüroo Arkval Taite soovidega.  Visuaalses kujunduses domineerivad samet ja naturaalsed materjalid, nagu puit ja kivi. Omavahel kombineeriti erinevaid struktuure ja pindu.  „Ühtset mööblivalikut on rikastatud erinevate kangalahendustega vastavalt toatüübile,“ räägib E.Ahlströmi projektimüügi eest vastutav Irja Boman. 

- Lisaks visuaalsele väljanägemisele olid kliendil väga täpsed praktilisust puudutavad soovid, nagu diivanite mugavus, mööbli tugev konstruktsioon ning materjalide kvaliteet. Erilahenduste abil andsime mööbliesemetele kergust, tegemata järeleandmisi nende praktilisuses. „On olnud tõeliselt põnev töötada projektis, kus iga detail toetab tervikkontseptsiooni,“ jätkab Irja Boman. 

Soome suurimas erahotelliketi Lapland Hotelsi kolmandas linnahotellis Bulevardil on 182 tuba, millest suur osa on deluxe-toad ja sviidid.  Hotellis on restoran Kultá Kitchen & Bar koos terrassidega ja peokorrus, kus on võimalik korraldada õhtusööke kuni sajale inimesele. 

- Oleme Lapland Hotelsi restoranide pikaajaline koostööpartner. Nüüd oleme tõestanud end ka projektipõhiste suurhangete teostajana.  „Oleme restoranivaldkonna koostööpartner, kes suudab näha tervikut,“ sõnab E.Ahlströmi tegevjuht Petri Nupponen.  

Kaunis ja toimiv terrass nende toodetega!

ravintola somistus E.Ahlström

Stiiliteenused restoranile!

säilytysrasiat ravintola ahsltrom

Puhas restorani tagaruum – väike luksus argipäeva!