lautanen ravintolan logolla eahlstom

Logo taldrikule – kuidas seda tehakse?

12.9.2019

Kui soovite tugevdada restorani kaubamärki roogade abil, tasub kaaluda logo trükkimist nõudele. Kui varem seostati logoga taldrikuid peamiselt gurmeerestoranidega, siis kaasaegne leidlik restoranipidaja mõistab logoga taldriku väärtust turundusvahendina näiteks Instagramis.

Muide, kas olete vaadanud, kui palju pilte on teie restoranis pakutavatest roogadest tehtud? 

Taldrik restorani logoga

Kõige lihtsamal juhul trükitakse valgele taldrikule teie restorani logo, keerulisemal juhul luuakse restorani kaubamärgist lähtuv kujundus, mida kasutatakse kõigi nõude kaunistamiseks. 

Ükskõik kumma variandi kasuks te otsustate, saame teid aidata selle elluviimisel.

Protsess on järgmine:

Valige pilt

Pilt võib olla restorani logo, tapeedist võetud muster või kasvõi vana foto. Valmis logo kiirendab protsessi, kuid ka algsest kontseptsioonist saame luua nõude jaoks sobiva kaunistuse.

Määrake värv

Kasutage värvi määramiseks E.Ahlströmi värvimudeleid või Pantone värvikaarti. Meil on olemas ka värvinäidised portselantaldrikul, kus on näha värv pärast glasuurimist.

Valige nõu

Leidke sobiv nõu Bauscheri, Schönwaldi, Tafelsterni või Churchilli valikust. Soovitame valida valge nõu, kuid ka värvilisi nõusid saab kaunistada.

Tellimuse minimaalne suurus oma logoga toodetele on 300 toodet. Saate valida erinevaid tooteid, näiteks taldrikuid, tasse ja kausse, kui nende koguarv on vähemalt 300 tk. Lisatellimuste puhul on toodete minimaalne kogus 50 tk. 

Määrake pildi koht

Määrake pildi asukoht nõul. Kui te ei ole kindel, kuhu tuleks pilt paigutada ja kui suur see peaks olema, oleme valmis teid meelsasti aitama! Enne tootmise alustamist saate alati näha ka kujunduse virtuaalversiooni.

Varuge aega

Ettevalmistustöödeks, mis hõlmab ka kujundust peaks varuma 2 nädalat. Tootmiseks tasub varuda 6 nädalat. 

Lisatellimus

Lisatellimuse esitamine on lihtne, minimaalne tellimiskogus on 50 tk. Protseduuri ei pea algusest peale uuesti läbima, kuna meie arhiivis on salvestatud teave kõigi meie juures 15 aasta jooksul tehtud logoga nõude kohta. Tellimuse esitame otse tehasele, ei vaja uuesti kujundamist. 

 

Võtke meiega ühendust, et üheskoos teie restoranile logoga taldrik kujundada!

Tutvuge meie emafirma e-poes Bauscheri, Schönwaldi ja Tafelsterni nõudevalikuga ja küsige meilt hinnapakkumist

Sügistoonides uudistooted!

lühtrid küünlad restoran

Laternad ja küünlad restorani terrassile

Kaunis ja toimiv terrass nende toodetega!