Mõtle sihtgrupile, mahule ja ladustamisvõimalustele

24.1.2019

Kui plaanid restorani, kohvikusse või suurkööki uute klaaside ostmist, oleks hea, kui sul oleks selge nägemus, mis otstarbeks klaase valid. Seda, milliseid klaase tasub osta, näitab igapäevane töö.

Restorani uusi klaase valides tuleks silmas pidada eelkõige sihtgruppi, mahtu ja säilitusvõimalusi. Need tegurid mõjutavad seda, millisest materjalist on klaasid valmistatud, kui suured, missuguse disainiga, mis värvi ja millise hinnaga klaasid su restorani kõige paremini sobiksid.

Restoranitöötajate jaoks on klaaside hoiustamine sageli keeruline väljakutse. Seetõttu tasuks valida sellised klaasid, mida saaks kasutada erinevaks otstarbeks. Paljud klaasid sobivad suurepäraselt joogiklaasiks nii eelroa, magustoidu, suppide kui ka salatite juurde. Erinevate lauakatmisviisidega muudad ka tavalise toidukorra põnevaks. 

E.Ahlströmi klaasivalik on peaaegu lõpmatu

Kui joogiklaasil on uue restorani atmosfääri ja kliendikogemuse loomisel tähtis roll, vali ja telli klaasid vähemalt kuus nädalat enne restorani avamist. E. Ahlströmi laiast laovalikust on võimalik uusi klaase tellida ka kõigest nädalaga. 

E.Ahlströmi klaasivalikus leidub praktiliselt kõike alates massitoodetest ja lõpetades n.ö käsitsi puhutud klaasidega.   Eriklaasidest saame rahvusvahelise partnervõrgustiku kaudu tarnida praktiliselt kõike: meie valik on peaaegu lõputu! Meie töökas meeskond jälgib pidevalt rahvusvahelisi restoranitrende ja teame täpselt, millised on hetke hitt-tooted.

Kõige uuem info klaaside tootmise ja töötlemise kohta

Osaleme aktiivselt ka koolitustel, et oleksime klaasitööstuse kõige uuemate tehnoloogiate ja töötlemisinfoga alati kursis. Uusi teadmisi soovime edasi andma ka oma klientidele. Klaaside ostmisel tasub mõelda näiteks sellele, kuidas mõjutab klaasi viimistlus selle vastupidavust ja purunemisviise.

Veiniklaasi valikul oskame anda nõu, milliseid klaase eelistavad maailma tippsommeljeed või millised on klaasidisaini kuumimad trendid.  Lisaks klaasidele saad meilt praktilised klaasikorvid ja transpordivahendid ning professionaalset nõu klaaside eest hoolitsemiseks ja säilitamiseks.

Abistame sind hea meelega sobivate klaaside leidmisel

Kui oled uute klaaside otsingul, võta meiega ühendust!

 

Kaunis ja toimiv terrass nende toodetega!

ravintola somistus E.Ahlström

Stiiliteenused restoranile!

säilytysrasiat ravintola ahsltrom

Puhas restorani tagaruum – väike luksus argipäeva!