Nii lood täiusliku terrassimeeleolu

20.1.2021

Meie aastatepikkused kogemused ütlevad, et terrassihooajaks ei ole kunagi liiga vara valmistuda. Mida põhjalikumad on ettevalmistused, seda täiuslikum on tulemus.

Siin on sulle mõned soovitused restorani terrassi edukaks kujundamiseks.

1. Alusta ümbruse ja olukorra kaardistamisest

Millisesse maastikku tuleb sobitada restorani välilaud? Kas terrassi pind on ebatasane, näiteks munakividest laotud või murukattega?

StableTable’i mittekõikuvad lauajalad sobituvad spetsiaalselt ebatasaste pindadega, sest sisseehitatud mehhanism viib laua automaatselt rõhtasendisse, muhkudest ja lohkudest olenemata. Kuna lauda ei ole vaja enam loodi ajada, säästad sellega töötajate tööaega ja kliendid on rahulolevamad. 

Virnastatavad toolid ja pöördmehhanismiga varustatud lauad näitavad oma väärtust hiljemalt siis, kui ruumikasutus muutub või mööblit tuleb ladustada väikeses ruumis.

2. Arvesta muutliku suveilmaga

Meie tootevalikus on suur hulk just välitingimustesse mõeldud mööblit, mille materjalivalik ja pinnatöötlus, näiteks UV-kaitsega värvkate, tagavad väga hea vastupidavuse ilmastikutingimustele. Näiteks StableTable’i lauaplaat on valmistatud Compact-laminaadist, mis on oma vastupidavuse ja lihtsa hooldatavuse tõttu terrassile täiuslik valik. Saadaval on mitmeid eri suuruseid ja struktuurpindu.

Kui väliala asub väga tuulises kohas, siis tasub plastmööbli asemel valida metallmööbel. Prantsuse tootja Fermob pakub suurepärast valikut terrassi jaoks disainitud metallmööblit, millest enamik on saadaval lausa 24 eri värvitoonis. Soovitame tuvuda ka Pedrali Nolita toolide ja HAY Palissade’i terrassimööbliga.

3. Mugavus tagab meeldivuse

Terrassi möbleerimisel tuleb eeskätt arvestada sellega, et klientidele seal meeldiks. Kas toolide istekõrgus on laudade suhtes õige? Selle väikese, aga kokkuvõttes olulise seigaga tasub varakult arvestada. 

Tänapäevane mööbliriie on nii arenenud, et seda võib kasutada ka välitingimustes. Eeskätt just metalltoolide puhul võib väike polster anda meeldiva ja pehme lisandi. 

4. Meelita terrassi meeleoluga

Kui oled loonud täiusliku terrassi, siis räägi sellest ka klientidele! Meeldivat õhkkonda saab luua pleedide, patjade ja valgustusega. Väga armastatud, ümbertöödeldud PET-plastist valmistatud padjad ja pleedid taluvad niiskust ja tunduvad katsudes villpehmed. Juhtmevabu valgusteid on mugav ja käepärane seest välja tõsta, et need suveõhtut valgustaksid. 

Rohelus on tänapäeval täitsa omaette teema. Roheluse keskel eelistavad inimesed tõestatult pikemalt istuda ning seetõttu tasub rohelisi taimi kasutada mitte üksnes siseruumides, vaid ka väljas. Ka mööbli materjalivalikus tuleks eelistada rohelist mõtteviisi. Näiteks Pedrali tool Remind 3730R ja Scab Designi Ginevra Go Greeni toolid on toodetud 100% ümbertöödeldud plastist.

Tutvu ajakohaste toodetega terrassihooajaks

Välimööbel meie e-poest – tutvu kogu valikuga!

Kindlasti telli oma mööbel juba varakult ära, sest tarned võivad hetkel oodatust kauem aega võtta. Kontakteeru meie Eesti kontoriga ning anna teada oma soovidest ja ideedest: 

tel +372 650 3897

[email protected]

Punane 56, 13619 Tallinn, Estonia

Rohkem infot ja nõuandeid terassimööbli osas leiad loost: Kuidas valida terrassimööblit?

Õigete valikutega vastutustundlikuma tuleviku suunas

Keskkonnasõbralikud tooted restoranidele ja hotellidele

Sooduskampaania valitud klaasidele -25%