somistus_laplandhotels_bulevardi_eahlström

Sisustus ja kujundus toovad hooaja esile

25.9.2019

Pöörake tähelepanu oma restoranis lähenevale pühadehooajale valgustuse, sisustuse ja kujundusega. E. Ahlström on välja mõelnud, kuidas lähenev hooaeg stiilselt ja isikupäraselt teie restorani tuua, kasutades väikeseid, aga hooajale omaseid pisiasju. Lugege lisa ja tulge meie showroom’i vaatama, kuidas hooaeg lähemale tuua!

Lähenev pühadehooaeg on restoranidele kõige kiirem aeg. Tunnetuse muutmiseks ei olegi alati tarvis suurt tööd või kogu restorani ümberehitamist, pühade hooaega võib esile tuua ka väikeste pisiasjadega, näiteks valgustite, küünalde, kruuside ja taimedega. 

Aastaaega saab rõhutada ka värvide ja materjalidega. Pidulikkust ja jõulutunnet saab kergesti luua ka muude värvidega peale punase. Köitke kliente näiteks rohelise ja messingiga. 

Pöörake tähelepanu kujunduse sotsiaalmeediasõbralikkusele

Restorani sisustus ja kujundus on mitme asja summa. Visuaalne välimus, lõhnad, helid ja materjalitunnetus – kõik need mõjutavad tervikut. Nägemine on suurepärane aisting – selle abil loome kiire eelarvamuse ka restorani ülejäänud pakkumistest

Ka väikesed üksikasjad jäävad klientidele meelde ja tugevdavad teie restorani sõnumit. Seda on näha ka sotsiaalmeedias – me jagame pilte ja postitusi, kus imeilusatele toidupiltidele lisaks on tähelepanu pööratud ka ruumitunnetusele ja meeldejäävatele üksikasjadele. Tekitage oma restorani neid „instagrammitavaid“ detaile!

Olge isikupärane

Soovitame olla julge ja mõtlema restorani ilme uuendamisele uuel viisil. Kasutage kujunduses ainulaadseid mööblitükke või köögitarvikuid või kujundage väljapanek tavapärasest erinevasse kohta. Sisustuselementidena võivad töötada ka eri suuruses või eriilmelised nõud, kui neid stiilselt suuremateks kogumiteks rühmitada. Isikupärased kujundusideed on osa teie restorani sõnumist ja toetavad teie äritegevust.

Looge valgusega tunnetust

Kujundusega on lihtne üldilmet muuta, aga tähtis sisustuselement on ka valgus. Meie vahelduvad aastaajad esitavad omi väljakutseid. Tähelepanu tasub pöörata ka silmatorkavamate üksikasjade ja sisustuselementide, näiteks maalide valgustusele. Ja valguse toon mõjutab tugevalt ka toidu ja nõude välimust!

Kujundusnippe jõuluhooaega

Laske meil end sisustus- ja kujundusküsimustes aidata. Siin on teile mõned konkreetsed vihjed. 

Kui aega on vähe ja eelarve napp:
valige oma jõuluvärv ja kasutage seda võimalikult paljudes kujunduselementides. Pange kaneelikoori kaunisse kruusi, kaunistage küünlajalad samblaga ja muude looduslike materjalidega või laske valgusel mängida küütlevatel pindadel. 

Kui aega on rohkem ja eelarve suurem:
valige oma jõuluvärv ja kasutage seda võimalikult paljudes kujunduselementides. Valige mitmeid eri suuruses sama värvi kruuse ja karikaid ning kujundage neisse kas päris- või kunstlilledest dekoratsioonid. Rakendage loovust ja fantaasiat ning kasutage isikupäraste väljapanekute kujundamiseks köögitarvikuid. Mõelge läbi valgustus ja suunake valgusvihke. Looge meeleolu väikeste lauavalgustite, küünalde ja lühtritega. Tapetseerige seinad hooajaliste tapeetidega – valikuid on palju ja vau-efekt garanteeritud. Pidage meeles sotsiaalmeediat – kujundage sotsiaalmeediasõbralikke taustu, mida kliendil on lihtne pildistada!

Leidke aega ja külastage meie näidiste saali  või soovi korral küsige meilt pakkumist [email protected] . Pakume teile jõuluhooajaks sobivaid kujundusideid!

Sügistoonides uudistooted!

lühtrid küünlad restoran

Laternad ja küünlad restorani terrassile

Kaunis ja toimiv terrass nende toodetega!