Tallinn FoodFest 2020 jääb ära aga mitte meie väljapanek

12.10.2020

Möödunud nädalal teatas Tallinn FoodFest 2020 meeskond, et seoses Covid-19 levikuga on nad otsustanud selle aastase messi edasi lükata järgmisesse aastasse. Kodulehel kirjas olevas teates ütlevad korraldajad, et tahtmata ohtu seada messi külastajate ja eksponentide tervist ja heaolu ning arvestades võimalikelt osalejatelt saadud tagasisidet oleme vastu võtnud sellise raske otsuse – sel aastal messi mitte korraldada. Korraldajad usuvad, et olud paranevad ning kohtutakse Tallinna Toidumessil 2021. aasta oktoobris.

Messil pidi väljas olema ka E.Ahlstöm Baltics oma uhiuute kollektsioonidega ning eristuva ekspositsiooniga. Regioonijuhi Mati Virvese sõnul ei panda midagi lattu tallele järgmist aastat ootama. “Mis me ikka ootame, paneme selle kohe meie E.Ahltrsömi loovstuudiosse üles. Kuigi meie sortimendis on sadu erinevaid nõusid nii restoranide, hotellide kui ka baaride tarbeks on meil võimalik need kenasti kokku panna ja teha ruumi väljapanekule, mis on Eesti messimaastikul ainulaadne.”

Väljapanek jääb esialgsete plaanide kohaselt E.Ahlström kontorisse üles pikemaks perioodiks, seega peaks olema kõikidel huviliselt võimalik omale sobival ajal tulla uudistama uusi trende ning tutvuma nende pakutavate toodetega.  

Väljapaneku kohta saab rohkem infot E.Ahlström sotsiaalmeedia kontodelt.

INSTAGRAM: E.Ahlström Baltics

FACEBOOK: E.Ahlström Baltics

 

Millisest klaasist millist veini nautida?

Sügistoonides uudistooted!

lühtrid küünlad restoran

Laternad ja küünlad restorani terrassile