yleislautanen julkiseen ruokapalveluun E. Ahlström

Üks taldrik igaks otstarbeks

5.2.2019

Avalike asutuste nõudevalikusse on lisandunud taldrik Urho. Taldrik sobib igaks otstarbeks ja igaks eluperioodiks ning sellepärast nimetamegi seda universaaltaldrikuks. Urho hange on vastutustundlik tegu: taldrik, mida saab kasutada nii madala kui ka sügava taldrikuna ja igasuguste toitude serveerimiseks hõlbustab restoranide logistikat, nõudehooldust ja säilitamist.  Taldrik on mõeldud profikasutuseks ja taldriku pikk eluiga vähendab juurdetellimise vajadust. 

 

- Taldrik sündis meie klientide vajadustest ja soovidest. Kuna meie tootevalikus klientide soovidele vastav taldrik puudus, otsustasime selle ise luua. Taldrik on disainitud koostöös Saksa portselanitehase tootedisaineriga, räägib E.Ahlströmi müügijuht Mika Romppanen.
 
Universaaltaldriku diameeter on 22 cm, maht 40 cl ja seda saab kasutada nii madala kui ka sügava taldrikuna. Taldrik on valmistatud Saksamaal ja materjalina on kasutatud ilusat valget kõvaportselani. Taldrik on kaetud väga vastupidava glasuuriga. Eristusvärvidena on kasutatud punast, kollast, sinist ja laimirohelist.

Kaunis ja toimiv terrass nende toodetega!

ravintola somistus E.Ahlström

Stiiliteenused restoranile!

säilytysrasiat ravintola ahsltrom

Puhas restorani tagaruum – väike luksus argipäeva!