Uuendame näidistesaali!

4.3.2019

Meie näidistesaal hakkab senisest veelgi paremini teenindama restoranivaldkonna proffe, kes otsivad restoranivalikusse trendikaid nõusid, sisustustooteid ja mööblit. 

 

Meie Tallinna näidistesaal teeb sel kevadel läbi põhjaliku uuenduskuuri. Meie näidistesaal hakkab senisest veelgi paremini teenindama restoranivaldkonna proffe, kes otsivad restoranivalikusse trendikaid nõusid, sisustustooteid ja mööblit. 

- Leiame meisterlikult oma suurest tootevalikust kõige uuemad tooted. Meil on ka palju laokaupu, mille tarne toimub lihtsalt ja kiiresti. E.Ahlströmi Baltimaade tegevjuhi Liljana Nahko sõnul on uudistoodete leidmine meie näidistesaalis tulevikus senisest palju lihtsam. 

E.Ahlström on spetsialiseerunud köögi- ja restorani serveerimistarvikutele, aga teostame ka terviklikku restoranikujundust, mis hõlmab kõike alates mööblist ja lõpetades tööriiete ning lauanõudega. Meie kaudu on võimalik tellida praktiliselt kõike, mida üks restoran toimimiseks vajab. Näidistesaali uuendusega esitleme senisest paremini ka laialdast sisustus- ja mööblivalikut.  

- Meie kliendid on väga trenditeadlikud ja omavad selget nägemust, mida nad otsivad. Näidistesaali väljapanek on inspireeriv ja pakume terviklikke lahendusi selliselt, et tootevalikust on lihtne leida olemasoleva kontseptsiooniga sobivaid tooteid. Liljana Nahko sõnul jääb näidistesaal endiselt tööriistaks restoranipidajale, kes otsib oma restorani uuendusi. 

 

Foto: E.Ahlström näidistesaal Helsingis

Kaunis ja toimiv terrass nende toodetega!

ravintola somistus E.Ahlström

Stiiliteenused restoranile!

säilytysrasiat ravintola ahsltrom

Puhas restorani tagaruum – väike luksus argipäeva!