Jõulumeeleolus tundeküllased lauakatted

Võluge nende nippidega külastajatele alatiseks meeldejääv jõululaud

Tänavu võivad jõulud olla meile tähtsamad kui iial varem. Lumeootus, pühade tähistamine koos lähedaste inimestega ning soe (kuid talvine!) jõulumelu on meie jaoks alati inspireeriv ja innustav olnud, kuid sel aastal tuleb see kõik veidi teisiti. Sel aastal on see veel erilisem.

Koos lähedastega ühise laua taha kogunemine – kas siis restoranis või kodus – on pidulik hetk, mida tahame kogeda kõigi meeltega. Soovime nautida seda soojust ja positiivsust, mida pakub kallite inimeste lähedus. Soovime seda koosolemise aega pidulikult tähistada, et näidata, kui oluliseks ja tähtsaks seda peame. Kogusime oma tootevalikusse imetabase kollektsiooni jõulumeeleolu toovaid lauakattetooteid – kaunistusi, lühtreid ja küünlaid. Nende abil on muudate kauni pühadeaja kerge vaevaga eriti pidulikuks ja meeldejäävaks.

Meie lauakatte nippides kajastuvad 2020. aasta jõulude põhitrendid: kullasära ja kitsendatud looduslähedus. Lisasime selle juurde ka sametpehmed ja praktilised põlled, mille abil viite serveeringu täiuslikkuseni. Erinevad jõulustiilid töötavad suurepäraselt ka koostöös, nii et koguge eri teemade alt parimad palad kokku ning looge oma alatiseks meeldejääv jõuluõhtu. 

Osa meie jõulutoodetest on saadaval piiratud aega, kuni kaupa jätkub. 

Jõulutrendid 2020

E.Ahlströmis algab jõulude planeerimine juba kevadel. Uurime trende, käime messidel, arutame disaineritega ja tutvume oma tarnijate jõulutoodete valikuga sama uudishimulikult nagu kamp päkapikke! Oma kliente inspireerivad jõulukaunistuse ja jõuluideed paneme Creative Studiosse välja hiljemalt siis, kui lehed kollaseks tõmbuvad. Meie eesmärk on pakkuda restoranidele kergesti teostatavaid valmisideid klientide võlumiseks ja jõulutunde loomiseks.

Restoranivõlur, broneerige aeg Creative Studiosse ja leidke meilt jõuludeks sisekujundusideed!

Kullasära – veidike luksust

Tänavustes jõulukaunistustes on näha kullapalavikku. Väikesed elegantsed näpuotsatäied kulda ja messingit muudavad sisustuse ja lauakatte otsemaid kraadi pidulikumaks. Kaunid kuldsed või messingivärvi lühtrid ja küünlahoidikud võimendavad kaunist küünlavalgust, mida jätkub pikaks ajaks: meie profiküünalde põlemisaeg on kõige pikem, mida turul leida.

Kitsendatud looduslähedus

Looduse rahustavast mõjust on tänavu juttu olnud eriti palju – looduse kutse on rasketel aegadel üha tugevam. Miks siis mitte lisada naturaalset loodust ka jõululauale? Puidust kandikud ja karbikesed toovad looduslähedust ka bufeelauda ning erinevatest looduslikest materjalidest korvid lisavad toredat vaheldusrikkust. Meie valikust leiate ka ehtsaid samblaid ja samblikke, mida võib lisada näiteks kaunitele ehis okstele.