Kaunis ja toimiv terrass nende toodetega!

Loominguline ja tähelepanu äratav terrass annab lisaks täiendavatele istekohtadele klientide restoranikogemusele ka turvalisema ja köitvama valikuvõimaluse.

Sel terrassihooajal tasub terrassile kindlasti tähelepanu pöörata, sest veel kunagi ei ole terrasside roll restoranide ja kohvikute jaoks olnud nii tähtis kui algaval suvel.  

Restorani terrassimööbel

Õnnestunud terrass on restorani parim visiitkaart ja osa selle brändist. Sise- ja välisruumid peavad rääkima sama keelt, ja kui terrass on kutsuv ja kuvand positiivne, siis astuvad kliendid ka sisse! 

Kuidas anda terrassile oma kuvandiga sobiv ligitõmbav atmosfäär, mis kannataks välja ka Eesti suveilma krutskid? Meilt saad ideid ja eriti laia valiku eri stiilides restoranidesse, kohvikutesse ja hotellidesse sobivat terrassimööblit

Kvaliteetsed terrasitoolid ja -lauad taluvad hästi vahelduvat ilma ning suvehooaja lõpus on neid lihtne hoiule panna või siseruumides kasutusele võtta. 

Terrassi sisustamisel on meil sageli vabad käed ja võimalus olla julge ning katsetada eri vorme ja värve ning neid keskkonda sobitada. Stiilne prantsuspärane kohvikuatmosfäär, modernne skandinaaviapärane või hoopis erksavärviline pargimeeleolu? Kvaliteetne terrassimööbel eristub teistest ja jääb inimestele meelde. 

Terrassi sisustus – ökoloogiline ja leidlik

Nüüdsel ajal tasub olla loominguline ning julgeda katsetada uut ka terrassimööblis. Lase oma restorani iseloomul välja paista, siis võib igast möödakäijast saada sinu klient.

Kuidas oleks, kui prooviks midagi erilist? Näiteks ümbertöödeldud PET-plastist toodetud fliisid ja padjad? Ruumijagana töötavad lillepotid või taimedega lillevõre? 

Terrassi sisustus on lihtne viis värskendada ka olemasolevat terrassi. Uued dekoratiivpadjad ja pleedid värskendavat välimust ning eheda välimusega ehistaimed õitsevad läbi terve suve, isegi kui sul endal rohelisi sõrmi ei ole. Vaata kõiki sistustustooteid!

Ja ära unusta, et lauakattevahendid ja baaritarvikudki peavad vastama uuele toredale ilmele. Lauakate on see, mis asub otse kliendi ees, seega on tähtis, et seda oleks lihtne hooldada ja pühkida. Viimase lihvi annavad oivalised õlleklaasid ja veinipokaalid. See on eriti tähtis just siis, kui räägime plastklaasidest. Õnneks võivad tänapäeval stiilsed olla ka plastist klaasid.

Ent räpased tuhatoosid ei meeldi isegi suitsetajatele endile. Spetsiaalse suitsetamisala jaoks mõeldud tugevad ja eristuvad tuhanõud suunavad suitsetajad otsekui iseenesest selleks mõeldud kohta.

Kõigis terrassihooaja toodetes on lisaks kasutusmugavusele arvestatud ka kasutajasõbralikkuse, ilmastikukindluse ja ladustatavusega. 

Kõik vajalik terrassile E.Ahlströmi e-poest! Meilt saad oma restorani terrassi mööbli, sisustuse, klaasid ja kannud kiirelt kätte. Pea meeles ka jälgida, et baaritarvikuid oleks piisavalt. 

Tutvu ka laiema terrassimööbli valikuga, mille tellimisaeg on reeglina 4–6 nädalat.  

Tutvu terrassi planeerimise nelja nurgakiviga

 

Pilt: Restorani Madonna terrass, terrassimööbel E.Ahlström