Juomalasit - Libbey: Hobstar

Joogiklaasid

Sellesse kategooriasse on kogutud meie tootevaliku kõik joogiklaasid, mis sobivad joogivee pakkumiseks, jookide pakkumiseks glamuursetel konverentsidel või baaris vee- või joogiklaasidena kasutamiseks. Kategooria sees on klaasid jagatud sarjade kaupa eri valikutesse.

Lugu jätkub pärast toodete loetelu...

Klassikaliste joogiklaaside all peetakse üldiselt silmas suuremahulisi ja kõrgeid klaase, inglise keeles on nende jaoks termin highball klaas. Sellised klaasid on lihtsa disainiga, tavaliselt keskmise paksusega klaasist tehtud ja sirgete servade ning paksema põhjaga, mis tasakaalustab klaasi kõrgust ega lase sel ümber kukkuda. Oma kitsa kujuga on need klaasid väga käepärased. Highball on ideaalne igapäevane klaas ning tänu selle praktilisele kujule sobib sealt juua nii vett, mahla, piima, keefiri ja ka kokteile. Tänu oma ajatule stiilile ja praktilisusele on klassikaliste joogiklaaside komplekt alati hea mõte soolaleivakingiks või mõneks muuks puhuks külla kaasa haarata.

Sageli ei pöörata klaasi valikule erilist tähelepanu ja serveeritakse jooki suvalisest klaasist, kuid erinevatel klaasidel on erinevad omadused ja seega võiks klaasi ikka veidi valida, mitte võtta esimene ettejuhtuv. Highball klaasi kitsas suu aitab joogi vahul püsida ja mullidel mitte lahtuda, selle pärast kasutatakse selliseid klaase sageli ka karastusjookide ja gaseeritud jooke sisaldavate segujookide serveerimiseks.

Highball klaasi kasutatakse kindlasti ka alkoholikokteilide serveerimiseks, alkohoolsele joogile lisatakse kas toonikut, karastusjooke või mahla ning neid kõiki võib serveerida jääga ja lisada sidruni- või laimiviilu kaunistuseks. Sellist tüüpi klaas on mõeldud kergete ja värskendavate jookide jaoks, seega peaks sealt joodav jook sisaldama alati rohkem lahjendavat ehk mittelalkohoolset jooki kui alkoholi. Variante, mida sobib highball klaasist pakkuda, on väga palju. Kuid loomulikult on meie sortimendis ka mitmeid teisi erinevaid klaase kaunistamaks teie restorani või hotelli. 

Lauakatetesse ja veeklaasideks

Katetesse veeklaasideks sobivad eriti hästi tooted Banquet, Electra, Endessa, Hobstar, Primary ja Salto. Nende abil saab lauakatetele või konverentsidele lisada stiilset ja viimistletud ilmet.

Joogiklaasid baaridesse

Baarides kasutamiseks sobivad eriti hästi tooted Conique, Islande, Prysm ja Quartet.

Vormid ja materjalid

Joogiklaaside vormid ulatuvad modernsest klassikani ning materjalid lihtsast klaasist kristallini. Kristall on vastupidav materjal, tänu millele on klaasid elegantselt õhukesed, aga samas vastupidavad. Meie tootevalikus on kristallist valmistatud Spiegelau ja Schott Zwieseli klaasid. Meie tootevaliku virnastatavad klaasid ja kõik kindla kasutusotstarbega klaasid on jagatud vastavatesse kategooriatesse, näiteks virnastatavad joogiklaasid, eriklaasid ja õlleklaasid.

Oleme puhkusel 22.7-26.7.

Õigete valikutega vastutustundlikuma tuleviku suunas

Keskkonnasõbralikud tooted restoranidele ja hotellidele