Olutlasit E Ahlström

Õlleklaasid

Restorani õlleklaasid

Õigesti valitud ja puhtad õlleklaasid näitavad restorani kõrget teenindustaset ja oskust õlut hinnata. Meie valikust leiate sobivad klaasid eri õlletüüpidele, nii virna laotavad kui ka mõõdujoontega klaasid, mis muudavad restorani kiire argipäeva lihtsamaks. Aitame teid meeleldi restorani vajadustele sobivate õlleklaaside leidmisel.

Millised õlleklaasid restorani sobivad?

Õlleklaas mõjutab tugevalt maitsenaudingut. Õlleklaasid ja -kannud on jaotatud meie võrgupoe kategooriatele vastavalt, sest eri õlletüüpide aroomid ja välimus avalduvad täismõjus just õiges klaasis. Traditsiooniline tulbikujuline õlleklaas sobib vormi tõttu mitmesugustele õlledele ning säilitab tänu heale vahumoodustamisvõimele hästi ka õlle aroomi.

Eriõlledele loodud klaasid

Eriõlleklaaside valikust leiate klaasid, mis sobivad eriti hästi kindlatele õlletüüpidele – näiteks kloostriõllele, nisuõllele, pilsnerile ja IPA-le. Näiteks Spiegelau õhuke ja masinpesukindel IPA klaas on loodud selleks, et tuua parimal võimalikul viisil esile IPA omadusi ja humala aroome, kogukam Abbey klaas aga sobib kõige paremini täidlasele kloostriõllele – nagu nimigi ütleb. Kui õlut maitstakse klaasist, mis selle loomusele vastab, siis toob see esile joogi nüansse, näiteks puuviljasust, ürdisust, kuivust või täidlust.

Jalaga õlleklaasid restoranidele

Jalaga õlleklaasid annavad stiilse ilme ja sobivad eriti hästi kasutamiseks siis, kui õlut pakutakse restoranis söögi juurde. Meie valikus on ka baari- ja pubikasutuseks sobivad jalaga klaasid, mis on valmistatud paksemast klaasist.

Sangaga õlleklaasid

Meie sangaga õlleklaaside valikust leiate traditsioonilised kannud, millest suurimad on lausa 74 cl. Kannud on reeglina valmistatud paksemast klaasist ja mõeldud vastu pidama ka kõige rohmakamale kasutamisele, tõelises Oktoberfesti stiilis. Osa kannudest on saadaval ka kaanega.

Virnastatavad õlleklaasid restorani

Kui baari ja restorani klientide arv on suur ja ruumi vähe, siis aitavad virnastatavad klaasid ruumi säästa. Virnastatavad õlleklaasid on tavalisest vastupidavamad, sageli paksemast klaasist ja kestvuse huvides ka karastatud. 

Mõõdujoonega klaasid 

Mõõdujoonega klaasid on hea valik kiiretempolistele suveterrassidele ja vabakäevalamise korral. Meie tootevaliku mõõdujoonega õlleklaasid on kõik CE-märgistusega ehk taadeldud ning seega võib neid kasutada ilma mõõteseadmeteta. 

 

Keskkonnasõbralikud tooted restoranidele ja hotellidele

Ringlussevõetud PET-materjal sisustustoodetes

Õigete valikutega vastutustundlikuma tuleviku suunas