Veiniklaasid lauakateteks vabama õhkkonnaga keskkonnas

Veiniklaasid on sageli kõige silmatorkavam osa lauakattest ning kliendid vaatavad neid kogu söömise ja restoranikülastuse ajal. Seetõttu tuleb tähelepanelikult suhtuda nii veiniklaasi valimisse kui ka selle vahendatavasse meeleseisundisse, mis on vägagi tugev.

Veiniklaasid lauakateteks vabama õhkkonnaga keskkonnas – selle tooterühma alla on koondatud veiniklaasisarjad, mis sobivad eriti hästi sundimatusse õhkkonda. Tooterühma sees on veiniklaasid klassifitseeritud klaasisarjade nimede järgi. Klaasisarja valides kuvate kõik selle klaasisarja osad. Klaasisarjadesse võivad kuuluda ka joogiklaasid ja vahuveiniklaasid, mis on samuti sama kategooria all. Toodetele on lisatud soovitused sobiva suurusega pesukorvide kohta, mis muudab klaaside pesu ja säilitamise lihtsamaks.

Sundimatu tunne

Kui restorani või lauakatetesse soovitakse tuua sundimatut ja vahetut tunnet, siis sobib veiniklaasiks lihtne ja olemuselt pretensioonitu klaas. Selle sõnum on sundimatu, soe ja vahetu tunne ning see võib luua sobivalt argise kuvandi. Lihtsamatesse lauakatetesse sobivad veiniklaasid on paljuski lihtsama kujuga, valmistatud paksemast klaasimassist ning pokaali jalg on sageli lühem ja jämedam. Mõned lihtsamatesse katetesse sobivad veiniklaasid on samas ka eriti vastupidavad. Meie valiku soodsad klaasid kuuluvad reeglina sellesse tooterühma.

Veiniklaasi suurus

Kui soovitatakse rõhutada sundimatut ja vahetut tunnet, siis valitakse kattesse sageli ühesuurused klaasid. Sellisel juhul tuleks veiniklaasid valida pisut mahukamad, sest neist nauditakse siis kõiki söögi kõrvale pakutavaid jooke, nt punast veini, valget veini, õlut ja karastusjooke.

Vt ka:

Vaata pidulikke veiniklaase 

Veiniklaasid bankettidele 

Vahuveini- ja šampanjaklaasid

Õigete valikutega vastutustundlikuma tuleviku suunas

Keskkonnasõbralikud tooted restoranidele ja hotellidele

Sooduskampaania valitud klaasidele -25%