Tööriided kokkadele ja teenindajatele

Tööriided restoranitöötajatele ja kokkadele

Pakume suures valikus tööriideid toitlustusvaldkonna töötajatele, köökides, restoranisaalides ja kohvikutes töötavatele inimestele. Meie valikust leiate kaasaegsed, trendikad ja funktsionaalsed, restorani igapäevaelus toimivad tööriided. Ning mis kõige olulisem: meie tööriiete kollektsiooni materjalid on meeldivad ja praktilised. 

Funktsionaalsed ja stiilsed tööriided toitlustusvaldkonna töötajatele 

Meie restoranitöötajatele mõeldud tööriiete kollektsioonis on sobivaid ja erinevates värvides ja suurustes riidemudeleid – särke, kokakuubi ja pükse – nii naistele kui ka meestele. Meie veebipoest leiate ka mitmekülgse valiku restoranitöötajatele sobivatest stiilsetest põlledest. Toitlustusvaldkonna töötajatele mõeldud tööriiete disainimisel on peetud väga oluliseks nende funktsionaalsust, kaasaegsust ja stiilielementide aegumatust. Teame ka oma toodete lugu ning oleme kursis sellega, kus meie valikusse kuuluvad tööriided on valmistatud. 

Millise sõnumi te restoranitöötaja riietusega edastate?

Restoranis ja kohvikus töötavate inimeste jaoks valitud tööriietus võib parandada personali meeleolu ja edendada restorani kaubamärki. Tööriided annavad teile suurepärase võimaluse eristumiseks ja kliente teavitamiseks sellest, millise restoraniga on tegemist. 

Meie valmisriiete kollektsiooni saab muuta isikupärasemaks erinevate pealetrükkide ja brodeeringutega. Suuremate projektide puhul võime ka koos meie peamiste partneritega tarnida tellimusel loodud disainkollektsioone. 

Trendikad ja kindlust sisendavad, argielus toimivad tööriideid on mugavad ka igapäevasel kandmisel. Parimal juhul on toitlustusvaldkonna töötajatele mõeldud tööriided sellised, et te ei soovigi neid tööpäeva lõppedes seljast ära võtta. Peaaegu kõiki meie kollektsiooni riideid võib pesta pesumajas. 

Kui plaanite hankida toitlustusvaldkonna töötajatele mõeldud tööriideid, pakume teile võimalust töötajatele sobivate tööriiete ühiseks disainimiseks. Enne ostuotsuse tegemist tasub alati tööriideid proovida ja te saate sel otstarbel meie juures tutvuda kõigi valikusse kuuluvate toodetega. Võtke meiega ühendust, et leppida proovimiseks kokku sobiv aeg! 

Keskkonnasõbralikud tooted restoranidele ja hotellidele

Ringlussevõetud PET-materjal sisustustoodetes

Õigete valikutega vastutustundlikuma tuleviku suunas