Keittiötarvikkeet ja keittiövälineet

Köögitarvikud

Professionaalseks kasutuseks mõeldud köögitarvikud 

Meie kvaliteetsest ja laiaulatuslikust köögitarvikute valikust leiate professionaalse köögi vajadustele vastavad tooted, mis on liigitatud nende kasutuseesmärgi järgi. Kõik meie valikusse kuuluvad köögitarvikud on toiduainetega kasutamiseks heaks kiidetud ning kavandatud professionaalseid kasutajaid silmas pidades. Aitame teid meelsasti valiku tegemisel!

Köögitarvikute valik professionaalse köögi vajaduste tarbeks

Meie köögitarvikute valikusse kuuluvad tooted vastavad professionaalsetele köökidele kehtivatele kõrgetele nõuetele. Meie valikusse kuuluvate toodete materjalide ohutust on alati testitud ja need vastavad kõikidele professionaalse toiduvalmistamise nõuetele. Meie valikusse kuuluvate toodete vastavuse professionaalse kasutuse nõuetele tagavad toodete vastupidavus, kasutusmugavus ja ergonoomilisus ning kvaliteetsed materjalid. See tagab toodetele parima võimaliku kasutatavuse pikkadeks aastateks. Meie valikus olevad tooted on hangitud tarnijatelt, kes kavandavad ja valivad oma tooteid üksnes professionaalseid kööke silmas pidades. 

Köögitarvikute valikust leidub toidu valmistamise ja säilitamise ning köögi puhastamise ja korrashoiu tarbeid. GN-nõud on jaotatud vastavalt nende materjalidele: GN-nõud PC (polükarbonaat), GN-nõud PP (polüpropeen) ja GN-nõud rvt (roostevaba teras).

Köögitarvikute valik

Köögitarvikud on otstarbekas valida lähtuvalt nende praktilisusest ja kasutusotstarbest. Sobivad köögitarvikud hõlbustavad köögi igapäevaelu toimimist, aitavad kaasa töö tõhustamisele ja on oluliseks komponendiks toiduvalmistamise õnnestumisel. Köögitarvikute valikul on oluline mõelda sellele, millised on köögis kasutatavate toodete sobivad proportsioonid, materjalid ja soovitatavad kasutustemperatuurid. 

Materjalide õigeks valikuks on oluline, et roostevabast terasest (rvt) valmistatud tarvikud, nt kulbid ja visplid, on praktiliselt lõputu elueaga, samal ajal kui plastmasskulbid tuleb 

mingil hetkel uuemate vastu vahetada. Kõik E. Ahlströmi valikusse kuuluvad tarvikud on toiduainetega kasutamiseks heaks kiidetud ning kavandatud professionaalseid kasutajaid silmas pidades. Aitame teid meelsasti valiku tegemisel.  

Praepannide ja keedupottide puhul on oluline teada kasutatavat soojusallikat. Kõik meie valikusse kuuluvad keedupotid, kastrulid ja praepannid sobivad gaasipliitidele, elektripliitidele ja keraamilistele pliitidele. Enamik toodetest sobib kasutamiseks ka induktsioonpliidil ja see on ära märgitud eraldi. Kui teie restoran on juba köögitarvikutega varustatud, siis veenduge, et uued tooted sobivad vanadega kokku. Valige köögitarvikute materjal eelkõige keedupottide ja pannide materjali järgi.  

Meie valikus on ka alumiiniumnõusid, mille eeliseks on kergus ja hea soojusjuhtivus, kuid samas need ei säilita soojust nii hästi kui teras. Alumiiniumnõude pesemisel tuleb arvesse võtta, et need ei sobi nõudepesumasinates pesemiseks, kuna nendest eralduv alumiinium muudab muud masinas pestavad nõud tumedamaks. 

Plasttoodete materjalide omadused on väga erinevad ja mõjutavad nende sobivust erinevateks kasutusotstarveteks. Neid omadusi kirjeldatakse täpsemalt toodetega kaasnevas lisateabes.

Parim professionaalsete toodete valik

Meie mitmekesine valik vastab erineva suurusega ja erinevat nišši täitvate köökide vajadustele. Meie valikusse lisatakse vaid parima hinna ja kvaliteedi suhtega köögitarvikuid. Meie valikust leiate ka soodsaid köögitarvikuid, mis on mõeldud lihtsamaks kasutuseks. Suurem osa toodetest on saadaval kiiresti ja otse laost.  

Lisaks meie laiaulatuslikule köögitarvikute valikule aitame teil näiteks paika panna avatud köökidele sobivad trendikad detailid. Pakume ka argielu lihtsustavaid lahendusi toodete hoiustamiseks, nt Rea-riiulisüsteeme, ühekordselt kasutatavaid kubusid, ratastega riiuleid ja ergonoomilisi platvorme jäätmekäitluseks. Meilt leiate ka väikeseadmeid, näiteks saumiksereid ja võrgutoitel töötavaid ahjusid küpsetuspunktidele või catering-teenuste pakkumiseks. Võtame enda kanda teie seadmete hoolduse oma koostööpartnerite abil.

Õigete valikutega vastutustundlikuma tuleviku suunas

Keskkonnasõbralikud tooted restoranidele ja hotellidele

Sooduskampaania valitud klaasidele -25%