Meie tutvustus

Oleme HoReCa sektori kliente teenindav hulgifirma. Meilt saad tooted ja teenused, mis sobivad igale maitsele ja stiilile. Oleme sinuga restorani avamisest argipäeva tegemisteni ja pidevas arengus.Leiame ligikaudu  400  brändi valikust just sinu restorani sobivad uued nõud, klaasid, serveerimisvahendid, restorani mööbli ja tööriided personalile. Tule meie Creative stuudiosse saamaks inspiratsiooni, kus saame koos luua meie toodete ja teenuste abil restorani, kus klient tunneb: küll on hea õhkkond!

Tootevalik sisaldab profiköökide väiketarvikuid, serveerimisvahendeid, mööblit, kaunistusi ja tööriideid – praktikas seega kõike, mida üks HoReCa ettevõte oma tegevuses vajab. Esindame Soomes ligikaudu 400 professionaalidele suunatud Euroopa kaubamärki. See hõlmab ka laias valikus Soome tipptootjaid. Tootevalikus olevad tooted sobivad kasutamiseks nii profiköökides kui ka avalikes ruumides.

Meie tegevust juhivad ettevõtte väärtused:

  • Ehe partnerlus - Aus suhtumine klientidesse, partneritesse ja töötajatesse on alus ehedale pikaajalisele ja kestvale koostööle, millele saab tugineda säästliku ja areneva äritegevuse loomine.

  • Tegevuse pidev arendamine - Arendame pidevalt oma tegevust, et suuta vastata klientide ja tegevuskeskkonna muutuvatele vajadustele. Meie kõigil töötajatel on võimalus end oma ala professionaalina arendada..

  • Vastutus - Kanname vastutust enda tegemiste eest nii indiviidide kui ka töökollektiivina. Tegutseme ettevõttena vastutustundlikult ka oma keskkonna vastu ja kanname ühiskondlikku vastutust.

Personalil on tegevusalal suured kogemused: teame, kuidas üks köök peab toimima ja mida seal töötamiseks vaja läheb. Meie töötajad esindavad suurepärast kombinatsiooni oskustest, mis on seotud hulgikaubanduse, HoReCa sektori ja avaliku sektori toitlustamisega.

Ajalugu

Helsingi puusepa poeg Einar Ahlström asutas 1913. aastal 22-aastasena Helsingis Fredrikinkatul klaasi- ja portselaniäri. Äri asutati esialgu jaekauplusena, aga see arenes peagi hulgifirmaks ja 1919. aastal sai ettevõttest aktsiaselts. 1945. aastal kaubandusnõuniku aunimetuse saanud Einar Ahlström osales aktiivselt ka oma tegevusala organisatsioonides. Ta tegi märkimisväärseid annetusi kultuuri, ärihariduse, spordi ja eri üldkasulike projektide tarbeks. Ta tegutses Soome Vähiseltsi halduskogu juhina ja juhatuse liikmena ning oli osaline Soome Vähiliidus. Einar Ahlström juhtis Oy E. Ahlström & Co Ab tegevust kuni surmani aastal 1959.

Pärast teda võttis äritegevuse arendamise üle Einari poeg Kauko Ahlström. Restoranidest oli saanud oluline kliendirühm, seepärast asutati 1960. aastatel eraldi restoranitarvikute osakond, et järjest kasvavat klientide hulka teenindada. Tänapäeval on E.Ahlström tänapäevane traditsioone austav eraomanduses olev HoReCa ala kliente teenindav hulgifirma. Kasvavas ettevõttes on praegu 45 töötajat, käive moodustas 2016. aastal 14 miljonit eurot.

Oleme puhkusel 22.7-26.7.

Õigete valikutega vastutustundlikuma tuleviku suunas

Keskkonnasõbralikud tooted restoranidele ja hotellidele