Referents

Accor Ibis Tallinn Center

Projektitagune persoon:
Madis Laid, General Manager, Ibis Tallinn Center

Ma ei mõelnud hetkegi, kui avanes võimalus tulla tagasi Eestisse tööle, juhtima Accor Ibise avamist Tallinnas. Olen töötanud ühes maailma suurimas hotelliketis Accor Hotelsis üle 12 aasta, viimati Tais Swisshotel Phuketis. 

Oli väga meeldiv tagasi kodumaale kolida, et asuda täitma klientide ootusi ja soove seoses uue hotelli ja esimese Ibisega Eestis. Olenemata sellest, kus maailma otsas ma hotelli avan, on väljakutsed peaaegu alati ühesugused. Hotelli tunne ja disain peavad olema klientidele meeldivad, aga samal ajal töötajatele praktiline ülal pidada. 

Oma töös saan ma inspiratsiooni klientidest, reisimisest ja lugemisest. Aga ehkki reisimine on tore, on ikka üks koht, kuhu tahan alati tagasi tulla. Ja siin ma olen praegugi. See on Eesti, mu kodu.  

Oleme saanud klientidelt nii hea vastuvõtu, et olen sellest lausa hämmingus. Turistid ja kohalikud on meid esimesest päevast peale hästi vastu võtnud ja positiivset vastukaja andnud. Accor Ibis Tallinn Center on Booking.com-keskkonnas hinnatud Tallinna parimaks Economy-klassi hotelliks. 

Eriti uhke olen selle mõnusa tunde üle, mida sisse astudes on kohe tunda. See ei mõju üldse nagu hotell, vaid kui ühisruum, kus inimesed võivad kokku saada. 

Minu lemmikpaigaks kogu hotellis on konverentsiruum RABA, kus on eriti mõnus tööd teha. Kliendid ütlevad, et see ruum aitab kaasa töö efektiivsusele.   

Iga detail siin on olemas mingil põhjusel. Tubades pole midagi ilmaasjata, vaid kõik elemendid on hoolikalt läbi mõeldud, et nad vastaksid klientide vajadustele. 

Olen uhke, et saame Economy-klassis klientidele luksusteenindust pakkuda. 

* Ibis Tallinn Center avati 2019. aasta suvel. 
   Siseruumide lahendused tegi E.Ahlström Baltics OÜ vastavalt Ibise disainikontseptsioonile. 
   (Välja arvatud fuajee ja baari kunstpuud ja -lilled ning paar diivanit ja valgustit.)
   https://www.ibistallinncenter.ee/

 

Õigete valikutega vastutustundlikuma tuleviku suunas

Keskkonnasõbralikud tooted restoranidele ja hotellidele

Sooduskampaania valitud klaasidele -25%