Astiastot ja astiasarjat

Nõudekomplektid

Restoranides kasutamiseks ette nähtud serviisid on meie veebipoes jaotatud nelja erinevasse rühma: lihtsalt ilusad, tagasihoidlikult kaunistatud, julge disainiga ja värvilised nõud. Vastavast osakonnast leiate ametiasutustele sobivad serviisid, mille puhul on erilist tähelepanu pööratud nõude funktsionaalsusele, värvidele, disainikeelele, proportsioonidele, hügieenilisusele ja puhastatavusele. 

Muud restoraninõud leiate vastavate alapealkirjade alt. Kui soovite otsida nõudekomplekte tehaste järgi, leiate tootjatel põhineva jaotuse lehe vasakust alaservast.  

Samas ärge unustage, et kliendina saate tellida nõusid ja nõudekomplekte oma restorani jaoks ka veebipoe valikusse mittekuuluvate toodete seast. Tutvuge konkreetsele kaubamärgile suunatud voldikutega ja võtke ühendust klienditeeninduse või müügijuhiga. Leiame koos just teie restoranile sobivad nõud!

Lai nõudevalik professionaalse köögi vajadusteks

Meie nõudevalik on loodud täitma professionaalse köögi nõudlikke vajadusi: professionaalseks kasutuseks kavandatud nõusid iseloomustavad muu hulgas suur kulumiskindlus, virnastatavus, kerge puhastatavus ning ka voolujooneline, ergonoomiline ja ettenähtud kasutuseks sobiv disain.

Nõud ja nõudesarjad restoranidele

Professionaalseks kasutuseks mõeldud serviisid – taldrikud, tassid ja kausid – taluvad karme tingimusi ja ilmestavad restorani lauakatteid. Elegantne valge taldrik sobib restoranis kasutamiseks igapäevastel ja pidulikel puhkudel ja portsjon pääseb taldrikul kaunilt esile. Ka taldriku muster või isikupärasem värvus loob portsjonile suurepärase raami ning ilmestab samal ajal restorani kordumatut stiili. Siit leiate soovitused restoraninõude valikuks. 

Restoraninõudelt eeldatakse vastupidavust. Selleks otstarbeks sobivaid portselanimasse ongi meie nõudevalikus saadaval mitmeid: muu hulgas päevakivi- ehk kõvaportselan, õrn ja peen Noble China ja vitroportselan. Nendest portselanimassidest valmistatud nõude glasuur on eriti tugev, mis tagab ka restoranides kasutatavatele nõudele suure kulumiskindluse. 

Kuidas valida restorani jaoks sobivad nõud?

Restorani serviisi valikut mõjutavad paljud asjaolud ja me soovime aidata teil õiget otsust langetada. Sobiv nõu toob serveeritava portsjoni kõige paremini esile. See rõõmustab nii klienti kui ka köögipersonali tänu oma funktsionaalsusele, kvaliteedile ja välimusele. 

Kui valite restorani jaoks nõusid, pidage meeles, et 

  • kvaliteetsed nõud taluvad pikaajalist kasutamist 
  • tugev glasuur nõu pinnal kaitseb kriimustuste eest ja tagab nõu hügieenilisuse 
  • nõude saadavuse garantii kohaselt on võimalik serviise täiendada ka lähitulevikus 
  • lai nõudevalik võimaldab eristuda konkurentidest. 

Meie valikusse kuuluvad tooted vastavad kõigile eelnimetatud kriteeriumitele.

Ulatuslik valik restoraninõusid

Meie lai valik täieneb pidevalt klientide vajaduste, uute trendide ja kasutusotstarvete kohaselt. Meie esindatavate nõudetootjate valikust leiate nõusid nii Michelini tärniga restoranide, koduste kohvikute kui ka asutuste personali ja patsientide toitlustamiseks. Enamik meie nõudest on saadaval valgena ja paljudele neist on võimalik tehasest tellida erinevat kujundust ja ornamentikat. Mõningatele meie nõudele võib ka tellida värvi, logo ja graafilise sümboolika, mis on kooskõlas restorani ja ärikontseptsiooniga. 

Meie klienditeenindus ja müügijuht aitavad teid meeleldi kõigis nõudevalikuga seotud küsimustes. Leiame koos teie restoranile täiuslikud nõud! 

 

Keskkonnasõbralikud tooted restoranidele ja hotellidele

Ringlussevõetud PET-materjal sisustustoodetes

Õigete valikutega vastutustundlikuma tuleviku suunas