ravintolakalusteet E.Ahlstrom

Restoranimööbel

Restoranimööbel, mis on kooskõlas teie restorani stiili ja kontseptsiooniga 

Restoranimööbel või kogu sisekujundus – meilt leiate just teie vajadustele sobiva lahenduse! Kui vajate restorani jaoks laudu, toole, baariletti või näiteks uusi kardinaid, võtke meiega ühendust. Meie kaudu saate tellida ka sobiva sisekujunduse!  

Teeme koostööd paljude sisekujundajatega ja pakume vähemalt 200 kaubamärgi seast teie restorani stiili ja kontseptsiooniga ühilduvaid tooteid ja lahendusi ning eelarvesse mahtuvat restoranimööblit. Pakume ka tellimusel valmistatud mööblilahendusi, tekstiile, tapeete ja dekoratsioone. Sisustame kõige erinevama suurusega restorane, kohvikuid ja hotelle. Võtke meiega ühendust restoranimööbli soetamiseks! 

Meie Creative stuudio tegutseb suurepärase inspiratsiooniallikana, kui kavandate restorani sisustamist. Broneerige aeg väljapanekusaali külastamiseks!

Leia kergesti  tellitava restorani-ja terrassimööbli siit

Tellimusel valmistatud sisustuslahendused 

Meie restoranidele mõeldud mööblilahendustes on võetud arvesse avaliku ruumi kasutamise nõudeid. Tooted võidakse katta ka mööblivalmistaja pakutavate otstarbekohaste kangastega või teie enda valitud tekstiilidega. Kõik meie pakutavad kangad ja istepadjad on loomulikult tulekindlad. Saadaval on paljud erinevad peitside ja metallvärvide toonid; mööbli värvi saab valida vastavalt teie soovidele. Muud detailid nagu kõrgus, käetoed, käepidemed või dekoratiivlõiked saab valida vastavalt sisustusele ja soovidele. 

Tutvuge sisustus- ja dekoratiivtoodetega!

Keskkonnasõbralikud tooted restoranidele ja hotellidele

Ringlussevõetud PET-materjal sisustustoodetes

Õigete valikutega vastutustundlikuma tuleviku suunas