Terassikalusteet ravintolaan E.Ahlströmiltä

Terrassimööbel

Showruumis esitleme me suvesse sobivaid terrassimööbli komplekte. Kuna suvi võib olla lühike, on välimööbel universaalne ja seda saab kasutada ka siseruumides. Meie müügimeeskond aitab teid meelsasti sobiva välimööbli leidmisel. Tutvuge ka otse veebipoest tellitava välimööbliga!

Pilt: Restoran Hejm, Vaasa. Terrassimööbel, restorani sisekujundus, mööbel, valgustid ja nõud E.Ahlströmilt. Fotograaf Linus Lindblom)

Terrassimööbel restoranile – stiilne terrass mõjub klientidele magnetina 

Restorani terrassimööbel valitakse vastavalt stiilile. Terrassimööbli lihtne hooldatavus, ilmastikukindlad materjalid, lihtne teisaldatavus ja hoiustamise lihtsus on mööbli valikul tähtsateks kriteeriumiteks. Meilt leiate kindlasti terrassimööbli, mis on kooskõlas teie restorani stiiliga.  

Stiilne, heas seisukorras terrassimööbel ilmestab restorani ja pakub rõõmu klientidele. Suvel toimib restorani või kohviku terrass reklaamimagnetina möödakulgevatele klientidele: hubane terrass meelitab nautima suvist õhkkonda ning maitsvaid sööke ja jooke. 

Kuidas valida terrassimööblit?

Juba ammu ei räägi me värske õhu vajaduses terrassil olemisest või vaba aja veetmisest aias, ainult soojadest suveõhtutest. Suur hulk inimesi võtab vastu isegi aastavahetust aias, rõdul või terrassil pere ja sõprade seltsis.

Selleks, et ühine aeg või ka üksi olemise kvaliteetaeg võimalikult mugavaks muuta, on vaja mõnusat istumisalust ja kohta, kuhu teekann toetada. Kuidas selleks aga kõige õigemat mööblit valida?

Eesti kliimas rõdule või terrassile mööblit valides tuleb lähtuda mitmest aspektist. Esiteks, milline on enda soov ning vajadus - kas mööbel on välitingimustes aastaringselt või oleks võimalus seda talihooajaks ära pakkida ning vajadusel uuesti välja tõsta. Seejärel tuleks valikut kitsendada veel järgnevate kriteeriumite alusel: metallist mööbel või puidust mööbel

Mõni materjal vajab omaniku poolt suuremat tähelepanu ja aja investeerimist, eriti sellisel juhul, kui see asub regulaarselt ilmastikuolude meelevallas. Lisaks niisama puhastamisele soovib näiteks teatud tüüpi puidust mööbel regulaarset hooldust (õlitamist, lihvimist, värvimist jms), kuid ka hoolduse tüüp ja sagedus oleneb puidu tüübist -  tiikpuu, seeder ja näiteks akaatsia peavad ilmastikuoludele paremini vastu. (Samas, kui hoolid vihmametsadest, tasub seal kasvavast väärtuslikust tiikpuidust mööblit mitte soetada.) Polümeermaterjalist mööbel üldiselt vajab hooldusena vaid pesu ning seda on tihti kerge teha survepesuriga (või vanamoeliselt seepi, vett ja harja kasutades). 

Lugu jätkub pärast toodete loetelu...

Kaas Steel

Tootekood:
68922
123,00 €
(147,60 € sis. 20% KM)

Ypsilon 4794

Tootekood:
68921
110,00 €
(132,00 € sis. 20% KM)

 

Mugavus

Ei ole oluline, kas sa plaanid veeta terrassimööblit kasutades oma ajast palju või vähe - igal juhul peab see aeg olema võimalikult hästi veedetud. Restoranimööbel peab olema istumiseks mugav, laud peab olema sobiva kõrguse ning suurusega. Mõtle läbi, kas soovid terrassil veeta aega suurema või väiksema seltskonnaga, kas soovid seal sööki serveerida ja kuidas. Kui oled pigem seda tüüpi inimene, kes armastab suguvõsa ja sõpradega pika laua taga istuda, muretse endale ka terrassile korralik söögilaud ning toolid või baaripukid. Kui soovid sõpradega pigem mugavamalt pikutades aega veeta, investeeri korralikku suurde diivanisse ning täiendavatesse toolidesse. Ning muidugi - võimalusel katseta ise uus mööbel enne soetamist ära. 

Stiil

Maitse üle ei vaielda. Kuid kindlasti tasub mõelda kui pika perspektiiviga plaanitakse mööblit soetada ning kas sellisel juhul oleks kasulikum valida ajatum ning püsivama disainiga tugitoolid ja diivanid

Hind ja vastupidavus

Võib ka öelda, et need on üksteisest suuresti sõltuvad. Oma hinnapiir on meil kõigil, kuid odavamat mööblit soetades võib tihtipeale (aga kindlasti mitte alati!) juhtuda see, et pead seda hoopis tihedamini välja vahetama. Soodsama mööbli puhul võib olla kasutatud näiteks veidi pehmemat metalli, mis võib kõverduda või siis hoopis mitte nii kvaliteetset kangast, mis kulumismärkidel kiiremini välja laseb paista. 

Kaal

Kui ostad endale mööbli, mida plaanid talveperioodiks panipaika tõsta, arvesta ka mööbli raskusega ning oma transpordivõimalustega. Korvmööbel on näiteks oluliselt kergem kui puidust või metallkonstruktsiooniga mööbel, samuti saab sellest tehtud toole mugavalt kahjustumist kartmata üksteise peal hoiustada. Teisalt, alumiiniummööbli puhul peaks arvestama selle liigse kergusega, millest tulenevalt võib mööbel tuule käes kohalt liikuma hakata. 

Päikesevari

Enne mööbli ostmist tasub mõelda kas ja kui palju paistab sinu terrassile päikest ning kas oleks soov lisada mööblikomplektile ka päikesevari. Tuleb aga arvestada, et päikesevari peaks olema regulaarselt selle mitte kasutamisel pigem suletud asendis, et mitte materjali kahjustada ja vältida ka võimalust, et suure tuulega päikesevari kohalt liigub. Kui oled aga päikeselemb ning eelistad väheseid päikselisi ilmasid maksimaalselt nautida, pea meeles, et metallist mööbel (või mööbli elemendid) lähevad päikse käes tihtipeale tuliseks. Sellisel puhul on kasu patjadest jms pehmest mööblikattest. Kui päikesele lootma ei saa jääda, siis tuleb kindlasti hoolega läbi mõelda ka baari või restorani valgustus.

Ükskõik, millise mööbli kasuks otsustad, käi kindlasti mööblit enne ka ise katsumas ja proovimas. See annab õige tunnetuse kas kasutamisrõõm saab olema pikaajaline. Kindlasti soovitame mööbli esimesel võimalusel ära tellida, sest tarned võivad hilineda. 

Lai terrassimööbli valik  

Meie valikus on sadu erinevaid terrassile ja restoranidele sobivaid mööbliesemeid. Teeme meelsasti teile terrassitooli, terrassilaua ja terrassi sisustuse pakkumise, mis on kohandatud just teie restoranile või baarile. Võtke meiega ühendust!  

Meie kvaliteetne välimööbel annab kohvikule, restoranile või hotelli terrassile kindlasti kauni ilme. Kui suvehooaeg lõpeb, saate kasutada mööbliesemeid mitmekülgselt ka siseruumides.

Tutvuge ka meie dekoratiivkaupade laia valikuga. Meilt saate oma terrassile pleedid, padjad, laternad, lauanumbrid, lillepotid, istikukastid, taimehoidikud ja ilutaimed. Meie valikusse kuuluvad ka terrassile sobivad tuhatoosid.

Oleme puhkusel 22.7-26.7.

Õigete valikutega vastutustundlikuma tuleviku suunas

Keskkonnasõbralikud tooted restoranidele ja hotellidele