Serveerimistooted

Baaritarvikud ja muud serveerimistooted

Restoranide ja kohvikute jaoks mõeldud serveerimistarvikud ja saalitöötajatele vajalikud tooted leiate meie veebipoes pealkirja Serveerimistooted alt. Tooted on jaotatud vastavalt nende kasutusotstarbele ja kasutusalale. Kandikud, rootsi laua nõud, külmaplaadid, kuumaplaadid, joogijaoturid ja paljud muud serveerimiseks vajalikud tooted leiate vastavate valikute alt. Nende all on tooted jaotatud täpsemateks tootealamrühmadeks nende kasutusotstarbe järgi.

Serveerimistooted iga segmendi vajadustele

Meie tootevalikust leiate sobiva lahenduse kõigi professionaalsete vajaduste tarbeks. Olgu tegemist restorani, kohviku, baari, personali söökla, haigla suurköögi, koolisöökla või valmistoiduletiga, meie valikust leidub sobivaid serveerimistooteid iga vajaduse täitmiseks. Meie valikusse kuuluvad serveerimistooted on välja töötatud professionaalset kasutust silmas pidades ning need on valmistatud vastupidavatest materjalidest. Neid on lihtne puhtana hoida ja üldiselt on nende jaoks varuosasid ja täiendusi saadaval isegi aastaid hiljem! 

Serveerimisnõude valik

Serveerimistooted ja -nõud on sageli kõige nähtavamaks osaks restorani pidamisel ja toitlustamisteenuse pakkumisel, seetõttu on toodete valikul suur tähtsus klientidele meeldiva kogemuse pakkumisel. Kvaliteetsete ja innovatiivsete serveerimistoodetega parandatakse ja viimistletakse ärikontseptsiooni üldist toimivust ja samas muudetakse ka hõlpsamaks toitlustamisteenuste osutajate igapäevaelu. 

Serveerimistooteid valmistatakse erinevatest ja erinevate omadustega materjalidest. Näiteks kvaliteetsed portselannõud on vastupidavad ning hoiavad hästi oma sisu külmana ja kuumana, kuid on rasked käsitseda. Puu, loodusliku kivi ja erinevate tekstiilide kasutamine lauakattel aitab tekitada meeldivalt sooja õhkkonda, kuid nende hooldamine ja puhtana hoidmine nõuab suuremat vaeva.  Meie kvalifitseeritud personal aitab meeleldi luua klientide vajadustega kooskõlas olevat tervikut ja anda nõu otsuste langetamisel.

Eesti kõige laiaulatuslikum serveerimistoodete valik

Serveerimistoodete trendid ja nendega seotud vajadused vahelduvad kiiresti, seetõttu värskendame oma valikut pidevalt uute toodetega. Meie mitmekesine tarnijate võrgustik tagab, et teavet maailma kõige uuemate serveerimistoodete trendide ja arengusuundade kohta saate just meilt. Meie valikus on parim lauakatmistarvikute sortiment, mis aitab meie klientidel konkurentidest eristuda ja tagada sujuvat toimimist.

 

Õigete valikutega vastutustundlikuma tuleviku suunas

Keskkonnasõbralikud tooted restoranidele ja hotellidele

Sooduskampaania valitud klaasidele -25%