Tuotteet ravintolaterasseille

Terassimööbel

Terrassimööbel restoranile – stiilne terrass mõjub klientidele magnetina 

Restorani terrassimööbel valitakse vastavalt stiilile. Terrassimööbli lihtne hooldatavus, ilmastikukindlad materjalid, lihtne teisaldatavus ja hoiustamise lihtsus on mööbli valikul tähtsateks kriteeriumiteks. Meilt leiate kindlasti terrassimööbli, mis on kooskõlas teie restorani stiiliga.  

Stiilne, heas seisukorras terrassimööbel ilmestab restorani ja pakub rõõmu klientidele. Suvel toimib restorani või kohviku terrass reklaamimagnetina möödakulgevatele klientidele: hubane terrass meelitab nautima suvist õhkkonda ning maitsvaid sööke ja jooke. 

Lai terrassimööbli valik  

Meie valikus on sadu erinevaid terrassile ja restoranidele sobivaid mööbliesemeid. Teeme meelsasti teile terrassitoolide, terrassilaudade ja terrassi sisustuse pakkumise, mis on kohandatud teie restoranile. Võtke meiega ühendust!  

Meie kvaliteetne välimööbel annab kohvikule, restoranile või hotelli terrassile kauni ilme. Kui suvehooaeg lõpeb, saate kasutada mööbliesemeid mitmekülgselt ka siseruumides. 

Tutvuge ka meie dekoratiivkaupade laia valikuga. Meilt saate oma terrassile pleedid, padjad, laternad, lauanumbrid, lillepotid, istikukastid, taimehoidikud ja ilutaimed. Meie valikusse kuuluvad ka terrassile sobivad tuhatoosid.

 

Millisest klaasist millist veini nautida?

Tallinn FoodFest 2020 jääb ära aga mitte meie väljapanek

Sügistoonides uudistooted!