Aterimet ja aterinsarjat

Söögiriistad

Söögiriistad meie veebipoes

Söögiriistad on meie veebipoes liigitatud nende kasutusotstarbe järgi. Söögiriistade komplektid on jaotatud kolme peamisse kategooriasse: vabama õhkkonnaga, pidulikud ja suurköökide lauakatted. Jaotus on tehtud peamiselt söögiriistade sobivuse põhjal. 

Söögiriistade komplektid professionaalsete köökide nõudlikele vajadustele

Meie nõudevalik on loodud täitma professionaalsete köökide nõudlikke ja mitmekesiseid vajadusi. Söögiriistade puhul tähendab kvaliteet ja professionaalseks kasutamiseks sobivus eelkõige parimate materjalidega tagatud esmaklassilist roostekaitset, kvaliteetset viimistlust, oma otstarbele vastavat disaini ja toote saadavuse garantiid ka aastate pärast.

Professionaalseks kasutuseks sobivad söögiriistad valmistatakse üldiselt 18/10 roostevabast terasest, mis tagab nendele parima võimaliku kaitse rooste vastu. Kui söögiriistadelt eeldatakse magnetilisi omadusi, kasutatakse 18/0-terast ehk kroomterast. Sellele pole lisatud niklit parima võimaliku roostekaitse tagamiseks, kuid see teeb suurköökides võimalikuks söögiriistade automaatse käsitsemise tänu nende magnetilistele omadustele.

Söögiriistade valik

Restoranis või suurköögis kasutamiseks sobivate söögiriistade valikut mõjutavad paljud tegurid. Meil on oskusi ja tahet teie toetamiseks teie jaoks parimate valikute tegemisel. Söögiriistad lisavad harmoonilise viimistluse igale lauakattele ja toetavad ärikontseptsiooni realiseerimist. Olenemata sellest, kas söögiriistad on paigutatud kaetud lauale või söögiriistade nõusse või söögiriistade hoidikusse, annab nende ühesugune ja korrastatud välimus meeldiva viimistluse ja tugevdab kliendi poolt restoranis kogetud positiivseid emotsioone.

Kõige laiaulatuslikum valik riigis

Meie lai valik täieneb alatasa klientide vajaduste, uute trendide ja kasutusotstarvete kohaselt. Meie mitmekesisest valikust leidub erinevaid ja erinevate hindadega söögiriistasid iga kliendi vajadustele. Meie valikusse kuuluvad nii stiilsed klassikalised lauatarbed, kaasaegsed ja trendikad söögiriistade sarjad kui ka soodsad põhisöögiriistad.

Söögiriistadele saab ka peale kanda restorani logo või graveeringu. Toodete värvitoone saab muuta ka hõbetamise ja ioniseerimistehnoloogia abil. Ioniseerimise abil saab söögiriistadele anda ka kuldse, pronksise, plaattina või musta terast meenutava värvitooni. Võtke ühendust klienditeeninduse või võtmeklientide juhiga. Leiame koos just teie vajadustele vastavad söögiriistad!

Oleme puhkusel 22.7-26.7.

Õigete valikutega vastutustundlikuma tuleviku suunas

Keskkonnasõbralikud tooted restoranidele ja hotellidele