Tajurada

Tajuraja koolitus võimaldab end seada tajupuudega isiku rolli. Rajal simuleeritakse söömist, kandes eriprille, mis tekitavad kaugele arenenud tajuhäirete tunde. Rada koosneb eri serveeringutest, mille läbimisel tuleb kogeda eri värve, kontraste ja erivorme.

Koolituse eesmärk on luua ettekujutus sellest, miks ja millist tuge vajab söömisel tajuhäirega külastaja. Koolitus on mõeldud isikutele, kes söömiskeskkonda kujundavad ja otsustavad sellega seotud hangete üle.

Iga tajuhäirega isiku nägemine on erinev. Haiguspilt võib olla sama, aga nägemiskogemused on alati individuaalsed. Individuaalsete vajaduste arvestamine aitab iseseisvalt söömisega hakkama saada ja loob õnnestumise kogemuse. Kui söömine on võimalikult mõistlikult korraldatud, on ka söödud toidu hulk enamasti suurem. Söömine on üks taastusravi osa ja üksnes söödud toit toidab.

Auhinnatud kontseptsioon

Tajuraja koolitus valiti 2016. aastal Gastro parimate hulka. "Žürii hinnangul on koolituse kontseptsioon suurepärane tulevikuteenus ja ainulaadne võimalus õppimiseks kõigile, kes peavad töötama vanurite ning nägemis- ja mäluhäiretega inimestega. Tajupuudega inimeste elu lihtsustava interaktiivse teenusega saab tutvust teha messidel.“

 

Tänan! Soovin tajuraja koolituse kohta lisateavet.

Image CAPTCHA
Kirjuta pildil olevad märgid.

Kui saadad täidetud vormi, siis võtame sinuga ühendust e-maili või telefoni teel.

Kaunis ja toimiv terrass nende toodetega!

ravintola somistus E.Ahlström

Stiiliteenused restoranile!

säilytysrasiat ravintola ahsltrom

Puhas restorani tagaruum – väike luksus argipäeva!