kokkitakki kokkitakit ahsltrom

Kokajakid

Kokajakk peab olema seljas mõnus ja väljanägemiselt hea

Parim kokajakk on selline, mida tööpäeva lõpus ei tahagi seljast võtta. Pikaajaliste restoraniala professionaalidena me teame, millised peavad olema head tööriided. Kokajakkide valimisel tuleb arvestada nii funktsionaalsust kui ka tänapäevast, ent vastupidavat disaini. Me tunneme oma toodete lugu ja teame, kus meie valiku rõivad on tehtud. Aitame teid meelsasti nende valimisel!

Kokajakid igaks olukorraks, meestele ja naistele

Meie valikust leiate kokajakke nii meeste kui ka naiste lõikega, eri värvides ja eri pikkusega. Unisex-lõikega kokajakid sobivad lõigetelt nii meestele kui ka naistele. Soomes valmistatud materjalist Medanta Flex tehtud kokajakk on stiilne, veniv ja kasutamisel vormi hoidev. See Soomes loodud tehniline materjal on hingav ja laseb niiskuse läbi, nii et tundub ka nahal mõnus. Tänu antimikroobsele töötlusele aitab see ära hoida bakterite levikut, mis on hügieenitaseme säilitamisel hädavajalik. 

Amsterdamis disainitud ja Euroopas valmistatud kokajakid Chaud Devant on stiililt ja materjalidelt väga kaasaegsed. Eri stiilides jakid sobivad nii nõudlikusse fine dining-avaköögiga keskkonda kui ka sundimatusse bistroosse ja kiirsöögikohta. Kokajakkide materjalivalikus on mahepuuvill, taaskasutatud polüester, polüester ja tencel. 

Mahematerjalidest ja vastupidavad kokajakid restoranidesse

Peaaegu kõik meie mudelivaliku kokajakid on valmistatud kvaliteetsetest ning pidevat töötlemist taluvatest töörõivamaterjalidest. Öko-Texi sertifikaat tagab, et rõivad on testitult turvalised, ei sisalda tervisele ega keskkonnale ohtlikke kemikaale, värvaineid ega raskmetalle. Paljudes meie restoranide tööriietes on kasutusel ka 100% taaskasutatud PET-plastpudelitest valmistatud kangas. 

Isikustatud kokajakid eristuvad

Kokajakid ja töörõivad on saadaval ka ettevõtte firmagraafika järgi isikustatutena. Kaaluge, millist sõnumit soovite rõivastega edastada – kokajakile lisanduv pealetrükk või tikand, restorani logo või muu kujutis on hea võimalus end esile tõsta ning rääkida klientidele, millise restoraniga on tegu. Suuremate projektide puhul võime pakkuda ka koostöös meie partneritega disainitud spetsiaalseid rõivamudeleid. Lisateavet saate meie klienditeeninduselt!

Varuge aega kokajakkide proovimiseks

Töörõivaste proovimiseks tasub varuda piisavalt aega. Sellega tagate, et iga töötaja saab just endale sobiva suurusega töörõivad. Valmisrõivaste tarneajad on u 1–4 nädalat. Kliendispetsiifilised pealetrükid ja tikandid mõjutavad tarneaegu. Kui kokajakkide hankimine on teil päevakorras, siis võtke ühendust ja disainime koos teie personalile sobivad rõivad. Kokajakkide proovimine enne ostuotsust tasub alati ära, ja meil on olemas kõigi toodete proovimudelid. Võtke ühendust ja broneerige aeg kokajakkide proovimiseks!

Oleme puhkusel 22.7-26.7.

Õigete valikutega vastutustundlikuma tuleviku suunas

Keskkonnasõbralikud tooted restoranidele ja hotellidele